Kamila Rowińska Kobieta niezależna

Gorzka pigułka, która smakuje wyjątkowo dobrze

Agnieszka Siołek-Cichocka KSIĄŻKI 5 Comments

„Kobietę niezależną” Kamili Rowińskiej pochłonęłam łapczywie i w oka mgnieniu. W moim odczuciu to rewelacyjna pozycja dla wszystkich kobiet – nie tylko tych prowadzących własny biznes – i zarazem jedna z lepszych pozycji, które przeczytałam ostatnio w ogóle, a czytam naprawdę duuużo. Kamila Rowińska otwiera oczy na wiele ważnych dla kobiet spraw, które dotykają tematów życia osobistego i zawodowego i robi to w bardzo skuteczny i charyzmatyczny sposób.

Dla mnie treści w niej zawarte to gorzka pigułka, która smakuje naprawdę dobrze. Taki paradoks. Dlaczego gorzka? Ponieważ uświadomienie sobie wielu spraw – błędów, jakie w życiu osobistym i zawodowym popełniamy my kobiety, może być trudne i bolesne, ale jest po prostu koniecznie, aby zmieniać swoje życie na lepsze. Dlatego uważam, że tę lekturę TRZEBA KONIECZNIE PRZECZYTAĆ. Polecam wszystkim kobietom, które chcą być niezależne i wziąć w pełni odpowiedzialność za to, co dzieje się w ich życiu – a to najlepsza droga. Ja na pewno jeszcze do tej książki wrócę, bo sama wyciągnęłam z niej wiele dla siebie.

Czytałyście już? I jak Wasze wrażenie? Dajcie znać w komentarzu.

AUTOR

Agnieszka Siołek-Cichocka

Facebook Google+

Projektant zawodowej zmiany. Pedagog. Logopeda. Twórca marki Dwie Kropki Wierzy w życie pozaetatowe. I w życie na własnych zasadach. Pasjonatka nurtu psychologii pozytywnej, odkrywania mocnych stron i metafory. Mieszka w Poznaniu, gdzie tworzy i prowadzi swoją firmę. Prywatnie książkowy mol i szczęśliwa żona.

Dołącz do newslettera i pobierz ćwiczenie

DIAGRAM ODKRYWANIA TWOICH MOCNYCH STRON

Nie lubisz spamu? To świetnie! Bo ja nie mam na niego kompletnie czasu.

  • Czytałam całkiem niedawno 🙂 Mocno mnie zainspirowała. Tak, też uważam, że to pozycja obowiązkowa 😉 Osobiście trafiłam na nią w momencie poszukiwania informacji na temat godzenia roli matki z karierą zawodową. Czeka mnie to już niedługo 🙂 Przywróciła mi wiarę, że jest to możliwe 😛 Wiem, wiem, może to wydawać się oczywiste, ale osobiście byłam w jakiejś fazie załamania, moje wszystkie plany stanęły pod znakiem zapytania. Potrzebowałam takiej inspiracji by się otrząsnąć 🙂

  • Świetna pozycja! Pochłonęłam dość szybko..wydaje mi się również, że lektura obowiązkowa dla każdej kobiety!